Miraclon Flexcel NX Ultra

February 4, 2022

Spoločnosť Miraclon predstavila a od 1.1.2022 uviedla do svojho portfólia produktov

Flexcel NX Ultra solution Vyvolávanie a finálne spracovanie platní Flexcell bez použtia rozpúšťadiel na vodnej báze za menej ako hodinu.

Systém FLEXCEL NX transformoval flexotlač. Teraz riešenie FLEXCEL NX Ultra posúva túto transformáciu ďalej a využíva efektivitu tlačovej produkcie a slobodu dizajnu, ktorú umožňujú platne FLEXCEL NX so zmenou procesu vyvolávania platní s nizkym dopadom na životné prostredie

Miraclon Flexcel MX Ultra

Čisté a konzistentné

Riešenie FLEXCEL NX Ultra je rýchle, čisté a konzistentné. Štandardy výroby flexografických platní sa stále  zvyšujú. S riešením FLEXCEL NX Ultra máte možnosť pripraviť vysokovýkonnú platňu pripravenú do stroja za menej ako hodinu v priestore bez rozpúšťadiel a VOC.

End-to-end technológia

Riešenie FLEXCEL NX Ultra spája systém spracovania FLEXCEL NX Ultra a revolučné platne FLEXCEL NX Ultra so zavedeným a osvedčeným systémom FLEXCEL NX. Táto kombinácia predstavuje optimalizované komplexné riešenie na výrobu flexoplatní.

Patentovaná technológia KODAK Ultra Clean, ktorá stojí za riešením FLEXCEL NX Ultra, robí z výroby platní na vodnej báze realitu pre vysokovýkonné, špičkové flexo.