ColorBook

ColorCard

Farebné karty sú nevyhnutnosťou pri tlači obalov, ak je potrebné farby značky presne komunikovať so zainteresovanými stranami. Historicky boli tieto karty vytvárané ručne ako čerpanie atramentu – mimoriadne časovo náročný proces.
Výroba farebných kariet: čas sú peniaze
Jasná výhoda digitálnej flexibility: Vždy, keď je potrebné reprodukovať farebnú kartu, výsledok je identický, čo uľahčuje riadenie výrobných nákladov. Vysoké náklady na manuálne čerpanie atramentu sú minulosťou – budúcnosť je digitálna.
Rýchle a jednoduché použitie
V porovnaní s konvenčne vyrábaným spotrebovaním atramentu možno výsledky s GMG ColorCard dosiahnuť výrazne rýchlejšie s úsporou času až 90 %. Inteligentné riešenie pre vašu presnú farebnú komunikáciu sa veľmi ľahko používa a nevyžaduje špecifické know-how.
Identické referencie pre všetkých procesných partnerov
Presné nátlačky, ktoré presne predpovedajú, ako bude vyzerať farba značky na zvolenom substráte, sú nevyhnutné pre hladkú tlač. Závisí od toho komunikácia medzi všetkými zainteresovanými stranami v predtlačovej fáze. Vďaka rôznym rozloženiam farebných kariet je dokonca možné presne simulovať dohodnuté výrobné tolerancie.
Typické GMG: Úplná spoľahlivosť a presnosť farieb
Ak klienti, výrobcovia atramentov a tlačiarne schvália identické farebné referencie, očakávania všetkých zainteresovaných strán sa zhodujú a výsledok nesklame. To výrazne zlepšuje spoľahlivosť procesu a zabezpečuje hladký priebeh výroby obalov.

ColorServer

Rôzne tlačové podmienky a substráty, globálna produkcia na viacerých miestach – nespočetné množstvo parametrov predstavuje rôzne výzvy. Presné konverzie poskytujú konzistentné výsledky v rôznych procesoch. Automatizované riešenie má za následok neprekonateľnú efektivitu.
GMG ColorBook: Digitálne vytlačené farebné simulácie
Ako môžeme simulovať farby vlastnej značky pomocou pevnej sady štyroch až siedmich atramentov? S týmto novým riešením GMG poskytuje predajný nástroj pre tlačiarov, ktorí chcú fyzicky preukázať svoju farebnú kompetenciu v digitálnej tlači pred zadaním objednávky. Okrem toho GMG ColorBook vytvára stavebný blok pre spoľahlivú farebnú komunikáciu.
Viditeľne lepšie: technológia MX od GMG
GMG ColorServer okamžite pripraví dáta na tlač. Jasná výhoda: Technológia MX od GMG generuje viditeľne lepšie konverzie farebného priestoru v porovnaní s inými riešeniami. Čierny kanál je zachovaný, citlivé farebné oblasti sú stabilizované. Výsledok: najvyššia kvalita obrazu a konzistentné farby. Teraz aj pre Multicolor!
GMG OpenColor: ocenený profilovací nástroj je teraz vždy na palube
Prevádzajte dáta jednoducho a presne – bez ohľadu na tlačový proces, substrát alebo kombináciu atramentu. Vrátane prispôsobenia sa papierovému tónu, domácim štandardom, špecifickým požiadavkám zákazníkov na reprodukciu priamych farieb a mnoho ďalšieho. Centrálna databáza farieb vždy poskytuje správny výsledok – pretože bez ohľadu na to, či ide o nátlačok alebo konverziu, profil vždy odkazuje na rovnaký zdroj.
Plne vybavené – výkonnými nástrojmi
GMG ColorServer Conventional je dodávaný s integrovaným GMG InkOptimizer – cenným nástrojom pre ešte vyššiu efektivitu v lisovni. GMG ColorServer Digital má GMG SmartProfiler s funkciou EcoSave – na zníženie spotreby atramentu a nižšie náklady na klikanie. GMG ColorServer Multicolor má všetko a zahŕňa GMG SmartProfiler s EcoSave a GMG InkOptimizer.

ColorPlugin

Nahradenie výtažkových farieb, pridanie kanála alebo niekoľkých špeciálnych farieb do obrázkov CMYK – hoci ide o bežné požiadavky, tieto úlohy sú veľmi časovo náročné aj pre skúsených operátorov. S GMG ColorPlugin len pár kliknutiami prinesie dokonalý výsledok. To inšpiruje aj menej skúsených kolegov a zabezpečuje opakovateľné výsledky.
Práca s priamymi farbami v Adobe Photoshop nemôže byť jednoduchšia
Pri tlači obalov sa obrazové údaje často oddeľujú pomocou priamych farieb. GMG ColorPlugin vylepšuje Adobe Photoshop automatizáciou tohto procesu. Rozširuje tiež farebný priestor o špeciálne atramenty, vďaka čomu je proces tlačových úloh so špeciálmi jednoduchší a oveľa predvídateľnejší.
Presné prognózy
Schvaľovací proces pre obrázky a farebnú grafiku môže byť zložitý a časovo náročný. Naše odolné riešenie GMG ColorPlugin umožňuje operátorovi zobraziť presný náhľad úlohy na obrazovke pomocou vylepšenej funkcie náhľadu v aplikácii Adobe Photoshop. To umožňuje rýchle a presné schválenie, čo šetrí čas a peniaze na kroky kontroly.
Väčšia stabilita tlače
Výmena alebo odstránenie jednotlivých kanálov pre väčšiu stabilitu tlače je možné pomocou funkcií ako ChannelChanger a ChannelRemover. Kompletné obrázky, maskované oblasti alebo vrstvy možno použiť na konverziu celej úlohy alebo jej častí do požadovaného farebného priestoru alebo na prispôsobenie zvolenému procesu tlače.
Optimalizované pre flexotlač
Problémové oblasti pre flexografickú tlač, ako napríklad prvý tlačový bod, možno identifikovať pomocou funkcie MinDot Preview a optimalizovať pre tlač pomocou funkcie MinDot Adjust. To zaisťuje, že aj obrázky s jemnými detailmi sa vytlačia presne a pruhy sú minimalizované.
Kompletné riešenie pre konverziu farieb
GMG ColorPlugin vám umožňuje používať špičkovú technológiu GMG MX v aplikácii Adobe Photoshop. Profily vytvorené v GMG ColorServer, GMG InkOptimizer alebo GMG OpenColor sa dajú bez námahy integrovať do vášho pracovného toku spracovania obrazu.

OpenColor

Tlač obalov ako odvetvie nie je tak štandardizované ako mnohé iné polygrafické odvetvia. Vďaka tomu je dosiahnutie konzistentného vzhľadu značky skutočnou výzvou. GMG OpenColor používa vlastný spektrálny výpočtový model a dokáže presne predpovedať súhru medzi rôznymi procesmi, substrátmi a pretlačou.
GMG ColorBook: Digitally-printed color simulations
Ako môžeme simulovať farby vlastnej značky pomocou pevnej sady štyroch až siedmich atramentov? S týmto novým riešením GMG poskytuje predajný nástroj pre tlačiarov, ktorí chcú fyzicky preukázať svoju farebnú kompetenciu v digitálnej tlači pred zadaním objednávky. Okrem toho GMG ColorBook vytvára stavebný blok pre spoľahlivú farebnú komunikáciu.
Presné simulácie so spektrálnymi údajmi
Naša patentovaná technológia konverzie umožňuje farebne presnú simuláciu – dokonca aj bez testovacích tabuliek. Okrem údajov o spektrálnych farbách sa berie do úvahy proces tlače, substráty a dokonca aj sekvencia atramentu. Ak sa zmení parameter, profil možno rýchlo vypočítať bez potreby spúšťania nového dôkazu.

ColorProof

Produkcia tlačovín bude nevyhnutne predstavovať potrebu predvídať a schvaľovať požadovaný výsledok tlače pred tlačou. GMG ColorProof je meradlom digitálneho nátlačku. Stanovenie priemyselných štandardov a celosvetovo uznávané riešenie zaručujú systém overený zmluvou, ktorému môžu dôverovať všetky strany: od tlačovej miestnosti až po predtlačovú prípravu, ako aj agentúry a marketingové oddelenia.
Konzistentné výsledky systému dôkazov kedykoľvek a kdekoľvek
GMG ColorProof je srdcom výkonného systému integrujúceho digitálne zariadenia na kontrolu farieb a GMG ProofMedia, ktoré simulujú konečné výsledky tlače na tlačiarenskom stroji. Inovatívny koncept kalibrácie GMG zaisťuje stabilitu a spoľahlivosť v celom rade skúšobných a meracích zariadení na viacerých miestach.
Plug & Proof
GMG ColorProof sa dodáva s predinštalovanými farebnými profilmi pre všetky štandardy, čo zaisťuje „bezproblémové“ nastavenie. Stačí si vybrať tlačiareň, nakalibrovať a skontrolovať. Vďaka predinštalovaným farebným profilom je vytváranie farebne presných referenčných nátlačkov jednoduché.
Konzistentné výsledky na viacerých miestach
Vďaka GMG ColorProof GO a funkcii diaľkového nátlačku je jednoduché dosiahnuť rovnaké výsledky tlače bez ohľadu na to, kde sa tlačiareň nachádza – vo vedľajšej miestnosti alebo v inej krajine. Všetky kynovacie zariadenia v systémoch sa ovládajú cez prehliadač a sú ľahko ovládateľné a spravované odkiaľkoľvek na svete.
Spoľahlivá tlač obalov
Vzhľadom na širokú škálu tlačových procesov a substrátov pri tlači obalov sú individuálne úpravy súčasťou každodennej rutiny. Vďaka kombinácii GMG OpenColor a GMG ColorProof je vytváranie štandardov špecifických pre zákazníka neuveriteľne jednoduché.
No items found.