Maximálna produktivita a efektivita pre 4-stranové alebo 8-stranové termálne platne s rôznymi možnosťami automatizácie a rýchlosti a stabilita technológie Squarespotu.

Trendsetter News

KODAK TRENDSETTER Termálne osvitové jednotky prinášajú kvalitu, stabilitu a opakovateľnosť termálneho osvitu do tlače novín.
Produktivita pri 1200 dpi 1, 2
Štandardné a automatické vykladanie: Rýchlosť S = 80 pph, Autoloader/SCU/MCU:, Rýchlosť F = 110 pph, Rýchlosť V = 150 pph
Opakovateľnosť
± 10 microns between two consecutive exposures on the same plate left on the drum
Presnosť
± 40 microns between 2 plates imaged by different TRENDSETTER Platesetters
Konektivita pracovného toku
Vrátane štandardnej tlačovej konzoly KODAK so softvérom TIFF Downloader; sa pripája ku KODAK PRINERGY Workflow a väčšine workflow systémov tretích strán. Možnosť pripojenia JDF/JMF umožňuje funkcie v softvéri Print Console na poskytovanie informácií o úlohe a stave zariadenia Voliteľná aplikácia KODAK Mobile CTP Control App vám umožňuje monitorovať zariadenia CTP z vášho mobilného zariadenia.
Rozlíšenie
Štandardné rozlíšenie 1200 dpi, Voliteľné: 1270 dpi, Voliteľné: Komerčná možnosť 2400 alebo 2540 dpi (nie je k dispozícii s rýchlosťou V)

Generation News

S rýchlosťou osvitu až 300 platní za hodinu je osvitový stroj KODAK GENERATION NEWS najrýchlejšie termálne CTP zariadenie navrhnuté pre noviny. Termálny osvit poskytuje stabilitu a konzistenciu, čo umožňuje lepšiu kvalitu tlače, menej prerobení a rýchlejšiu tlač.
Produktivita v platniach za hodinu (pph) @ 343 mm, 1270 dpi
Rýchlosť Z: 300 str./h, Rýchlosť V: 200 str./h
Produktivita v platniach za hodinu (pph) @ 890 mm, 1270 dpi
Rýchlosť Z: 139 str./h, Rýchlosť V: 93 str./h
Opakovateľnosť
10 mikrónov medzi dvoma platňami zobrazenými rovnakým doskovým sádzačom GENERATION NEWS
Presnosť
40 mikrónov medzi dvoma platňami zobrazovanými rôznymi osvitovacími strojmi GENERATION NEWS
Konektivita pracovného toku
Vrátane štandardnej tlačovej konzoly KODAK so softvérom TIFF Downloader; sa pripája k väčšine systémov pracovného toku tretích strán. Vrátane TPDI s XML konektivitou k systémom workflow tretích strán. Poskytuje informácie o úlohe a stave zariadenia. Aplikácia KODAK Mobile CTP Control App umožňuje vzdialené monitorovanie zariadení CTP z vášho mobilného zariadenia.